Namų statyba

Ne paslaptis jog namų statyba šiais laikais vyksta kur kas greičiau nei seniau. Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos žiūrima namų statyboje tai be jokios abejonės, pastato patvarumas bei sugebėjimas išlaikyti šilumą, izoliuoti pastatą nuo šalčio. Ekonomiški namai tai dažniausiai pasitaikantys blokiniai namai, į kuriuos įdėta nemažai darbo. Taip pat namų statyba reikalauja atsižvelgti į aplinkos reljefą, gruntą, gruntinio vandens lygį ir kitus kriterijus.
Namų statyba pirmiausia prasideda nuo pačio pastato projektavimo. Patartina pasidaryti planus kuo aiškesnius, todėl turėsite samdytis savo amatą išmanančius žmones kurių profesija būtų, pavyzdžiui, namų statyba Klaipėdoje. Čia jums padės pažįstamų žmonių rekomendacijos ir žinoma, internetas. Šiais laikais pakanka pasinaudoti paieškos sistemomis išsirinkus raktažodį namų statyba Klaipėdoje ir jau galėsite kalbėtis su specialistais, liks tik išsiaiškinti ar jie verti savo vardo.
Po plano subraižymo turėsite nuspręsti, kokius dėsite pamatus. Vienų pamatų tipas reikalaus jog būtų statomi karkasiniai namai iš medžio, tuo tarpu pavyzdžiui, blokiniai namai, gali pareikalauti visai kitokių pamatų. Kalbant apie namo statymą, turėsite atsižvelgti ir į tai kad karkasiniai namai būtų kaip įmanoma tvirtesni, o tam įtakos turi daug kitų faktorių, pavyzdžiui aplinkos reljefas. Prireiks samdytis specialistus, kurie atliktų geologinius tyrimus, kadangi žinoma aibė atvejų kai blokiniai namai pastatomi nekokybiškai ir pradeda skilinėti, o to dažniausia priežastis – nekokybiški pamatai, todėl rekomenduojama skirti daugiau pinigų pamatų ribų atžymėjimui, kadangi visi netikslumai pasimatys tik pastačius pastatą, o pats blogiausias dalykas name, jog nekokybiškai pastatyti blokiniai namai ne visada gali būti suremontuoti nuo sukelto broko ar defektų.
Taigi, kaip anksčiau jau buvo minėta, ekonomiški namai yra tie, kurie statomi atsižvelgiant į daugelį kriterijų. Vienas jų, tai šilumos izoliacija, kad į aplinką neišeitų šiluma iš namų. Namų statyba, kalbant apie šilumos izoliaciją įtraukia ir tokius dalykus kaip įsitikinimą jog dedami kokybiški langai ir panašiai. Tam, kad izoliuoti šilumą, namų statyba Klaipėdoje reikalauja apšiltinti pastatą tiek iš vidaus, tiek iš išorės, žinoma, išorėje storiau o viduje ploniau, todėl turėsite atsižvelgti ir į medžiagas, kurias naudosite.
Pagrindinė klaida, kurią daro žmonės, tai naudojimasis standartiniais planais, t.y. šablonais, tokiose vietose kur tai nelabai ir tinka. Juk kiekvienas žinome, kad kiekviena aplinka skiriasi, todėl neatlikus reikiamų tyrimų naudotis visai kitai aplinkai pritaikytu planu gali būti ne pats protingiausias sprendimas. Žinoma, sunkoka būtų pasiginčyti jog ekonomiški namai yra ir tie namai, kurie patys pigiausi, tačiau geriau stengtis koncentruotis ne į trumpalaikę naudą (atlikusius pinigus kuriuos galėsite panaudoti kitur) tačiau ir į ilgalaikę, kadangi namų statyba reikalauja kruopštumo ir adekvatumo, todėl taupymas statant namą – ne pati geriausia išeitis.
Viską susumavus, namų statyba turi daug niuansų, kuriuos gaila, tačiau turėsime aiškintis kiekvienas pats, kadangi kiekvieno pastato statymas yra individualus darbas su individualiomis problemomis ir jų sprendimais. Tam, kad išvengti problemų statant pastatą, patartina pasisamdyti savo darbą išmanančius specialistus. Žinoma, kad namų statyba Klaipėdoje  užsiima nemažai kokybiškai dirbančių įmonių, todėl viskas ko jums reikia, tai tik susirasti tinkamą specialistą, pamatyti jo darbus ir nuspręsti, naudotis teikiamomis paslaugomis ar ne. Kad ir kaip bebūtų, kur kas geriau samdytis specialistą kaip šiais laikais sakoma, „per pažįstamus“, tokiu atveju sutaupytumėte greičiausiai ir laiko ir pinigų ir svarbiausia, sveikatos, kadangi šiais laikais pilna aferistų kurie atlieka darbą neatsakingai ir pridaro aibes problemų užsakovams, šiuo atveju, jums.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda