Vidaus apdaila Klaipėdoje

Kiekvienas buto ar namo savininkas, įrenginėdamas gyvenamąsias patalpas naujai ar remontuodamas senas, sprendžia pats, kokį sienų vidaus apdailos Klaipėdoje būdą pasirinkti. Anksčiau butai buvo parduodami jau su pilna apdaila ir dažniausiai ištapetuotomis sienomis. Nors šiuo metu dažniau renkamasi sienas dažyti, o ne tapetuoti, bet negalima sakyti, kad sienų tapetavimas jau yra atgyvena.

Netgi priešingai, nes vis dažniau žmonės vidaus apdailai Klaipėdoje ieško įdomių raštų tapetų, norėdami nebūtinai visą kambarį ištapetuoti, o išskirtiniais tapetais dekoruoti tik vieną ar kelias sienas.
Jei pasidomėtume istorija, tapetus sienoms tapetuoti išrado senovės kinai. Kiekvienu istorijos laikotarpiu buvo madingi tai vieni, tai kiti tapetų raštai. Tapetus vidaus apdailai Klaipėdoje patogu naudoti, kai sienos nėra idealiai lygios, nes tapetai puikiai užmaskuoja nedidelius sienų nelygumus. Priešingu atveju, nusprendus dažyti sienas, jas tenka ilgai gruntuoti ir tinkuoti, kad sienos taptų kuo lygesnės. Išsimatavus kambarių, kurie bus tapetuojami, sienų plotą, galima važiuoti rinktis norimo rašto tapetų. Kadangi klijuojant tapetus, dažniausiai reikia derinti rašto vientisumą, kartais prireikia didesnio tapetų kiekio. Todėl geriau iškart nusipirkti vienu tapetų rulonu daugiau nei vėliau jaudintis, ar pavyks gauti tokio paties rašto tapetų.
Statybų rinkoje ne tik apstu įvairių raštų tapetų, bet ir įvairių tapetų rūšių. Rinktis galima iš popierinių, vinilinių, akrilinių, dažomųjų, fototapetų ir daugelio kitų rūšių. Kvalifikuoti specialistai visada patars, kokius tapetus vidaus apdailai Klaipėdoje geriausia pasirinkti. Pasirinkimui įtakos turi tai, kiek natūralios šviesos patenka į patalpą, ar norima vizualiai padidinti patalpą, paaukštinti ar pažeminti lubas. Išklijavus patalpą šviesiais tapetais, ji vizualiai padidėja, o tamsių tonų tapetai sumažina erdvę. Kiekvienu atskiru atveju gamintojai siūlo skirtingas tapetų rūšis ir tapetavimo būdus. Gamintojai į rinką taip pat tiekia ne tik dažomus, bet ir plaunamus, atsparius ugniai, šviesai, vandeniui tapetus.
Jeigu norima klijuoti naujus tapetus ant jau esančių, reikia pasirinkti tokį naujų tapetų raštą, kad juos priklijavus senųjų raštas nepersimatytų. Taip pat svarbu patikrinti, ar senieji tapetai gerai laikosi, nes priklijavus naujus abu tapetų sluoksniai gali atšokti nuo sienų. Jeigu atliekant vidaus apdailą Klaipėdoje, planuojama perklijuoti tapetus naujai, reikia labai gerai nuo sienų nuimti senus tapetus nepažeidžiant tinko. Jei nuėmus senus tapetus atsiranda nelygumų sienose, juos būtinai reikia užglaistyti, o iškilumus nušlifuoti. Tapetams klijuoti yra gaminami taip vadinamieji sausieji ir skystieji klijai. Nusipirkus sausuosius klijus, patiems reikia juos pasiruošti. Nors ant klijų pakuotės nurodoma, kaip juos paruošti tapetų klijavimui, nevisada


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda