Sienos pjovimas Klaipėdoje rekonstrukcija

Atsikrausčius į naują būstą ar tiesiog ilgą laiką gyvenant toje pačioje erdvėje – savaime norisi pokyčių. Vieniems buto savininkams užtenka pertapetuoti sienas naujais tapetais, perdažyti kita spalva sienas. Kūrybingesni žmonės naujai perstato baldus ir taip sugeba atnaujinti savo gyvenamąją erdvę. Tačiau visada atsiranda tokių žmonių, kurie nori atsinaujinti moderniau, atlikti euro remontus, kurių metu visiškai pakeičiamas buto planas.

Namuose nebūtina griauti sienų, žinoma, ne visada ir yra galimybė tai atlikti. Klaipėdoje, vieni naujakuriai nusprendė darytis viso buto remontą. Susipirko medžiagas, pasamdė darbuotojus, o pradėjus sienų griovimo darbus, paaiškėjo, kad kaimynai už juos anksčiau atliko remontą ir tolimesnė rekonstrukcija šiame tapo nebegalima. Tuomet, vienintelis galimas variantas buvo pasiūlyti sienos pjovimą Klaipėdoje esančiame bute. Taigi, šiuo pavyzdžiu, perteikiama elementariausias pavyzdys, kuomet dėl neapgalvotų veiksmų buvo išleista nemaža pinigų. Tam, kad Jums taip nenutiktų, stengsimės pateikti daugiau pavyzdžių.
Jei įsigijote būstą pastate, kuris yra architektūros paminklas, Jums teks varstyti savivaldybės duris, nes praktiškai tokiuose būstuose rekonstrukcijos yra negalimos. Todėl prieš įsigyjant tokį būstą, vertėtų pagalvoti, ką jame norėsite atlikti ir ar tai bus įmanoma.
Sienos pjovimas dažniausiai įprastas tuomet, kai norima padaryti barą, norima sujungti erdvę su kitu kambariu. Galimas variantas ir durų pašalinimas, kuomet jų vietoje bus įrengtos arkos ir pan.
Taip pat prieš pradedant atlikti statybos-griovimo darbus reikėtų daugiau laiko skirti statybinių įmonių paieškai, pasidomėti apie jų atliktus darbus ir jų užsakovų atsiliepimus. Nepakanka žinoti, kad vienam Jūsų kolegai kokybiškai atlikę darbus remontininkai, tinkamai atliks juos ir Jūsų bute. Būtent todėl reikėtų daugiau pasidomėti kaip darbai buvo atlikti kitiems. Paprasčiausiai galima pačios įmonės paprašyti, kad parodytų konkrečius darbų pavyzdžius. Atminkite, Jums svarbu ne nuotraukos, o realiai pamatytas vaizdas tam tikrame jų objekte.
Sienos pjovimas Klaipėdoje galimas daugybės įmonių, tačiau jūsų valia pasirinkti ne tik kainos atžvilgiu, bet ir kokybės ir kainos santykis yra labai svarbus. Specialistai primena, kad nebūtinai pigūs darbo įkainiai reiškia žemą kokybę. Nepamirškite, kad skūpus moka du kartus.
Atliekant rekonstrukcijos darbus – būtina suderinti su architektu-projektuotoju. Tarkim įsigijote būstą Klaipėdoje ir naujame būste planuojate pakeisti durų vietą sienoje. Tuomet teks kviesti specialistus, kurie sugebėtų su reikiama įranga atlikti sienos pjovimo darbus Klaipėdoje. Prieš pradedant griovimo darbus, reikėtų turėti architekto paruoštą naują buto planą.
Dažnas savininkų statybos įmonių klausia kokia galima preliminari darbų kaina. Tai atsakyti gali tik konkrečios įmonės darbų vykdytojai, tiksliai žinantys, kokioje sienoje bus atliekami darbai: pavyzdžiui, betoninė, gelžbetoninė, mūrinė, medinė ar gipsinė sienos, būsimos angos perimetras.
Taigi, norint atlikti sienos pjovimo darbus Klaipėdoje ar kituose miestuose, reikėtų nuosekliai planuoti darbus, jų eigą. Rekonstrukcijos metu bus išvengta papildomų išlaidų, jei viską atliksite vienu metu, o ne kiekvieną kartą sugalvojus tam tikrus pokyčius kviesite meistrus. Atminkite, kad daugelis gerų meistrų turi užsakymus suplanuotus keliems mėnesiams į priekį, tad atlikti darbus iškarto gali paprasčiausiai nepavykti.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda