Gręžtiniai spraustiniai pamatai Klaipėdoje

Klaipėda – daugelio pamėgtas miestas. Pajūryje ne vienas svajoja turėti savo būstą. Įsigijus sklypą čia galima pasistatyti puikų gyvenamąjį namą. Mėgautis jūros ošimu, šauniai praleisti laiką vasarą. Namą šiame pajūrio mieste galima nusipirkti, tačiau kiekvienam šeimininkui mieliau savo namus pasistatyti pačiam. Svarbu pasirinkti tinkamus pamatus, nuo jų ir prasideda statyba. Dažnai statybai, žinoma, jei tinkamas sklypo gruntas, pasirenkami gręžtiniai pamatai Klaipėdoje.

Žmonės įrenginėja spraustinius pamatus Klaipėdoje. Tokius galėsite įrengti neiškasdami grunto, nereikės jo šalinti. Didelis privalumas tokios rūšies pamatų yra tas, kad jie gali būti įrengti dažniausiai bet kokiame grunte. Poliai įspaudžiami kalant, naudojant vibravimą, sriegimą. Galima veiksmus derinti. Poliai kasami, palyginus giliai, jų gylis gali būti, netgi iki 20m. Diametras gali būti 220mm – 500mm. Kokių matmenų geriausia rinktis jums gali patarti specialistai. Spraustiniai pamatai pasižymi didele laikomąja galia (nuo 10 iki 1000kN).
Kas gali įrengti spraustinius pamatus Klaipėdoje arba gręžtinius pamatus Klaipėdoje?
Pasirinkus spraustinius arba griežtinius pamatus, galite kreiptis į įmones, kurios užsiima statybos darbais. Klaipėdoje, kaip ir kituose miestuose, yra nemažas pasirinkimas. Nėra būtina kreiptis į statybų kompanijas, jei pakankamai gerai išmanote, ar jau teko užsiimti tokiais darbais. Galite patys įsirengti pamatus savo namui, tačiau jei nusprendėte darbus patikėti įmonei, nepulkite į pirmą pasitaikiusią. Įveskite į internetinę paiešką raktažodžius (pavyzdžiui, gręžtiniai pamatai Klaipėdoje arba spraustiniai pamatai Klaipėdoje). Rasite ne vieną statyba užsiimančią įmonę, kuri gali pasiūlyti jums savo paslaugas. Galite palyginti siūlomas kainas, darbų numatomą trukmę. Pamatų įrengimo darbus siūlo privatūs asmenys, kai kuriais atvejais, jų siūloma kaina gali būti mažesnė. Galite pasikonsultuoti su kaimynais ar draugais, kurie neseniai statėsi pastatus, jie jums patars, kas gali įrengti gręžtinius pamatus Klaipėdoje ar spraustinius pamatus Klaipėdoje.
Apie gręžtinius pamatus
Ne vienas, kuris planuoja statyti gyvenamąjį namą ar kitą statinį, renkasi gręžtinius pamatus. Įrenginėjami gręžiant grunte kiaurymę, kuri po to užpildoma betonu. Sekantis žingsnis sustiprinimas armatūros strypais. Svarbu žinoti įšalo ribą. Ją nustatyti galima geologiniais zondais (specialios mašinos).
Gręžtiniai pamatai – puikus sprendimas lengvos konstrukcijos gyvenamajam namui. Tai ekonomiška, patvaru. Įrengimo darbai paprastai ilgai neužtrunka. Tokie pamatai labai tinka statant karkasinius namus bei rastinius.
Įsigijus sklypą ir nusprendus įsirengti gręžtinius pamatus, pirmiausia atlikite grunto tyrimus. Tai yra būtina, jei norite, kad pamatai būtų tvirti ir ilgaamžiai. Sužymėkite gręžinių vietas gręžtinių pamatų projekte. Jums prireiks specialios įrangos kiaurymių gręžimui. Nepamirškite patikrinti kiaurymės dugne esančio grunto, kuris turi būti natūralus, nepažeistas. Svarbu, kad jis atitiktų aprašymus projekte. Atlikus visus minėtus veiksmus kiaurymė užpilama betonu, įstatomos armatūros. Svarbu, kad vieta atitiktų tą, kuri nurodyta gręžtinių pamatų projekte. Sulyginamas betono paviršius, tai atlikti galima tiesiog mentele. Atkreipkite dėmesį į aukštį, kuris nurodyta s projekte. Galite įrengti rostverką, tik reikia atkreipti dėmesį, kad griežtiniai pamatai būtų tvarkingi.
Niekada nepamirškite, kad pamatai turi būti tvirti ir patikimi. Rekomenduojama investuoti daugiau pinigų jų įrengimui, nei po kelių ar keliolikos metų atlikti renovavimo darbus.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda