Buto remontas Klaipėdoje

Butų gyventojai Klaipėdoje suskumba remontuoti butus dažniausiai šiltuoju metų laiku. Tačiau ne visada ir ne kiekvienam pavyksta greitai rasti patikimus meistrus visiems buto remonto Klaipėdoje darbams atlikti. Todėl statybų sektoriaus atstovai pataria meistrų pradėti ieškoti dar žiemą.
Jeigu planuojamas atlikti tik kosmetinis buto remontas Klaipėdoje, t.y. ketinama perdažyti sienas ir lubas, prieš tai užtaisant atsiradusius įtrūkimus, belieka išsirinkti dažų spalvą, įsigyti kitas reikalingas medžiagas ir įrankius bei laukti atvykstančio meistro.

Bet jei planuojama iš esmės remontuoti butą, meistrai turės atlikti daugiau darbų, o jų atlikimas gali užtrukti keletą mėnesių.
Tiek senos statybos name esančio buto remontas Klaipėdoje, tiek naujos statybos namo buto remontas dažnai apima ir balkono stiklinimą bei šiltinimą. Butų gyventojai, stiklindami ir šiltindami balkonus, tikisi, kad žiemą bute bus nors šiek tiek šilčiau. Dažnai taip ir būna. Be to, įstiklintame balkone dažnai laikomi rečiau naudojami arba laikinai nenaudojami daiktai, pavyzdžiui, vaikų vežimėliai, lovytės ir pan.
Senesnės statybos butų balkonai paprastai stiklinami paliekant turėklus. Naujos statybos namai kartais statomi jau su iki apačios įstiklintais balkonais, kurie ne taip stipriai užtamsina butą. Nusprendus įstiklinti naujos statybos name esančio buto balkoną iki apačios, tereikia kreiptis į langus gaminančią įmonę, kuri ne tik pagamins reikiamą skaičių langų, bet ir juos įstatys. Jei norima balkoną įstiklinti tik iki pusės, paliekant turėklus, tuomet turėklus reikės uždengti, pavyzdžiui, skarda, o iš vidaus apšiltinti, kad įstiklintas balkonas sulaikytų kuo daugiau buto šilumos ir neleistų prasiskverbti šalčiui iš lauko žiemą.
Vykdant buto remonto Klaipėdoje darbus ir ketinant šiltinti įstiklinto balkono turėklus, galima samdyti meistrus, bet galima ir patiems savininkams nesunkiai atlikti šį darbą. Tereikia pasidomėti balkonų šiltinimo principais, medžiagomis ir šiam darbui skirti dalį savo laisvalaikio. Pirmiausia, ant balkonų turėklų reikia tvirtinti paklojamąsias lenteles (bruselius), prie kurių bus tvirtinama vėjo difuzinė plėvelė. Tuomet montuojama akmens vata, ant kurios vėl tvirtinamos paklojamosios lentelės ir tvirtinama garo izoliacinė plėvelė. Štai tokie pagrindiniai balkonų šiltinimo darbai, po kurių tenka imtis vidaus apdailos. Atliekant buto remontą Klaipėdoje ir šiltinant balkoną, apdailai galima montuoti gipso kartono plokštes, kurios vėliau nugruntuojamos, nuglaistomos ir išdažomos norima spalva. Taip pat balkonų vidaus apdailai dažnai pasirenkamos medinės, medienos plaušų ar plastikinės lentelės. Kad lenteles būtų prie ko tvirtinti, dažniausiai ant apšiltinto balkono sluoksnio tvirtinamos OSB plokštės, ant kurių jau patogu montuoti pasirinkto tipo lenteles.
Buto remontas Klaipėdoje nebus baigtas, jei šiltinamo balkono grindys nebus apšiltintos. Grindų šiltinimas yra paprastesnis nei balkono sienų. Prie grindų reikia pritvirtinti reikiamo storio paklojamąsias lenteles, sumontuoti akmens vatą ir pritvirtinti storesnes nei sienoms OSB plokštes. Kai kam patinka OSB plokščių faktūra, todėl vidaus apdaila dažnai baigiama šiomis plokštėmis, prieš tai jas nulakavus. Manant, kad ant plokštės tikrai dar kažko reikėtų, puikiai tinka kloti laminuotą grindų dangą ar linoleumą. Žinoma, dar galima apšiltinti ir balkono lubas. Tam dažniausiai naudojamas putų polistirenas, o apdaila pasirenkama individualiai.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda