Buto remontas Klaipėdoje

Periodiškai statybinių prekių centruose Klaipėdoje skelbiamos nuolaidos daugeliui prekių ne vieną buto gyventoją skatina susimąstyti, ar jau ne laikas buto remontui Klaipėdoje. Išties malonu atnaujinti savo gyvenamąją erdvę, o perkant reikiamas medžiagas remontui – dar ir sutaupyti. Kad neliktų nenupirkta kokia nors remontui reikalinga medžiaga, nuolaidų dieną prekybos centre patartina turėti pirkinių sąrašą. Reikalingų priemonių remontui sąrašas sudaromas gerai apgalvojus ir paskaičiavus, kiek ir kokių medžiagų reikės.

Taip pat reikėtų pirkti šiek tiek daugiau medžiagų, nei planuojama sunaudoti. Pavyzdžiui, klijuojant keramines plyteles vonioje, kelios plytelės gali skilti, todėl reikia turėti keletą ar keliolika atsarginių plytelių.
Dažniausiai manoma, kad medines grindis savo namuose kloja tik pasiturinčiai gyvenantys žmonės. Žinoma, medžio masyvo lentų grindys yra brangesnės už, pavyzdžiui, laminuotą grindų dangą, tačiau vis tiek neretai klojamos buto remonto Klaipėdoje metu. Nors kuriant naujas technologijas, gaminamos skirtingų rūšių grindų dangos, bet laikas parodė, kad medžio masyvo lentos ar medinis parketas yra patvari, ekologiška ir ilgaamžė grindų danga. Interjero dizaineriai pastebi, kad remontuodami butus ir rinkdamiesi medžiagas, gyventojai vis dažniau kreipia dėmesį į medžiagų kokybę ir bendrą interjero spalvų dermę. Pavyzdžiui, tamsios grindys dažnai derinamos su šviesiais baldais ir sienomis. Šviesios medinės grindys vizualiai padidina patalpą, labiau paryškina tamsius interjero baldus, o kartu su šviesiomis sienomis suteikia patalpai dar daugiau šviesos.
Šiandieninė statybų rinka siūlo buto remontui Klaipėdoje rinktis iš daugelio skirtingų spalvų ir raštų medinių grindų. Kadangi pasirinkimas labai didelis, net ir itin išrankūs klientai ras patinkantį medinių grindų variantą. Klojant ir vėliau prižiūrint medines grindis, svarbu prisiminti, kad medis yra gyva statybinė medžiaga, todėl tiek tokių grindų įrengimas, tiek vėlesnė priežiūra reikalauja specialių žinių.
Vis dažniau buto remonto Klaipėdoje metu savininkai nusprendžia įsirengti šildomas grindis, ant kurių nori kloti medines grindis. Specialistai nepataria to daryti, nes mediena labai jautriai reaguoja į temperatūrų svyravimus. Rinkoje yra trisluoksnės medinės grindlentės, kurios gali būti klojamos ant šildomų grindų, bet tik ant vandeniu šildomų grindų.
Renkantis medines grindis buto remontui Klaipėdoje, svarbu prisiminti, kad mediena jautriai reaguoja ne tik į temperatūrų svyravimus, bet ir į oro drėgmės pasikeitimus. Todėl norint, kad medinės grindys atrodytų gražiai ir tarnautų ilgai, reikia patalpose palaikyti vidutiniškai dvidešimties laipsnių pastovią temperatūrą ir pastovų, maždaug šešiasdešimties procentų, oro drėgmės kiekį. Išlaikyti vienodą drėgmės kiekį patalpose skirtingu metų laiku yra pakankamai sudėtinga. Paprastai lietingos vasaros ir rudens metu drėgmė patalpose žymiai padidėja, o prasidėjus šildymo sezonui vėl sumažėja. Didesni tarpai tarp medinių grindlenčių dažniausiai atsiranda būtent žiemos metu sausėjant patalpų orui. Išspręsti šią problemą, t.y. palaikyti reikiamą patalpų drėgnumą, padeda drėkintuvai, reguliarus patalpų vėdinimas arba įrengtas akvariumas.
Atlikus buto remontą Klaipėdoje ir paklojus medžio masyvo grindis, svarbu nepamiršti tinkamai jų prižiūrėti. Valant medines grindis reikia naudoti specialias priežiūros priemones. Taip pat patariama baldų kojelėms priklijuoti specialias apsaugas, kad grindų paviršius būtų apsaugotas nuo apsibraižymo.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda