Gręžtiniai spraustiniai pamatai Klaipėdoje

Klaipėda – daugelio pamėgtas miestas. Pajūryje ne vienas svajoja turėti savo būstą. Įsigijus sklypą čia galima pasistatyti puikų gyvenamąjį namą. Mėgautis jūros ošimu, šauniai praleisti laiką vasarą. Namą šiame pajūrio mieste galima nusipirkti, tačiau kiekvienam šeimininkui mieliau savo namus pasistatyti pačiam. Svarbu pasirinkti tinkamus pamatus, nuo jų ir prasideda statyba. Dažnai statybai, žinoma, jei tinkamas sklypo gruntas, pasirenkami gręžtiniai pamatai Klaipėdoje.

Skaityti toliau »


Sienos pjovimas Klaipėdoje rekonstrukcija

Atsikrausčius į naują būstą ar tiesiog ilgą laiką gyvenant toje pačioje erdvėje – savaime norisi pokyčių. Vieniems buto savininkams užtenka pertapetuoti sienas naujais tapetais, perdažyti kita spalva sienas. Kūrybingesni žmonės naujai perstato baldus ir taip sugeba atnaujinti savo gyvenamąją erdvę. Tačiau visada atsiranda tokių žmonių, kurie nori atsinaujinti moderniau, atlikti euro remontus, kurių metu visiškai pakeičiamas buto planas.

Skaityti toliau »


Vidaus apdaila

Daugelis įmonių, kurios užsiima vidaus apdaila, rekonstrukcija bei kitais statybos darbais siūlo darbus atlikti kokybiškai ir per trumpą laiką. Kitas rūpimas klausimas kiekvienam buto ar namo savininkui kaina. Kiekvienas nori, kad būtų kainos ir kokybės santykis. Ne vienam yra tekę nusivilti kokybe, tokiu atveju laikas, kada turi būti atliekama rekonstrukcija ateina gana greitai. Investicijos vėl reikalingos, dažnai pasitaiko, kad nemenkos.

Skaityti toliau »


Drenažas lietaus nuotekos

Kiekvienas namą besistatantis žmogus kuria savo svajonės apie išpuoselėtą aplinką ir jaukų būstą. Užsikrovus daugybę statybos rūpesčių ir vargų sau ant pečių būsimo namo savininkas dažnai nepastebi, kad jo namas pastatytas kone pelkėje. To priežastis ne tik pažeista drenažo sistema. Būna tokių atvejų, kad skūpūs namų savininkai drenažo sistemą laiko nereikalinga ir stengiasi sutaupyti lėšas jos neįrengdami.

Skaityti toliau »


Buto remontas rekonstrukcija

Šiandieną ne daugelis gali sau leisti įsigyti naujai pastatytą butą, į kurį galima atsikraustyti ir gyventi neatliekant remonto darbų. Tenka pirkti seną butą, kadangi tai kainuoja mažiau, tačiau gyventi tokiuose namuose, kur neatliktas buto remontas turbūt nenorėtų nei vienas. Dažniausiai naujakuriai stengiasi atsikratyti aplinkos, kurią paliko senasis buto šeimininkas.

Skaityti toliau »


Gręžtiniai pamatai

Gyventi nuosavame name toliau nuo miesto triukšmo – turbūt kiekvienos jaunos šeimos svajonė. Smagu, kai augantys vaikai gali bėgioti lauke, kvėpuoti švaresniu oru ir žaisti namo kieme. Vienoms šeimoms ši svajonė ir lieka svajone, nes namo statyba kainuoja tikrai ne pigiai. Kitos šeimos visgi pasiryžta imti būsto paskolą, išleisti visas savo santaupas ir paaukoti kone visą laisvą laiką tam, kad vėliau galėtų gyventi pačių statytame name.

Skaityti toliau »


Sienos griovimas

Sienos griovimas ar pertvarų griovimas šiandieną populiarus. Kiekvienas nori atnaujinti butą ar namą, padaryti jį šiuolaikišką. Dažnai svetainė sujungiama su virtuve, padaroma viena didelė patalpa. Įsigijus butą senesnės statybos name kiekvienas nori jį atnaujinti bei padaryti modernų. Daugiabučiai suprojektuoti pagal senus modelius, kurie dažniausiai netenkina naujakurių. Sienos, tarsi pradeda trukdyti.

Skaityti toliau »


Buto remontas Klaipėdoje

Periodiškai statybinių prekių centruose Klaipėdoje skelbiamos nuolaidos daugeliui prekių ne vieną buto gyventoją skatina susimąstyti, ar jau ne laikas buto remontui Klaipėdoje. Išties malonu atnaujinti savo gyvenamąją erdvę, o perkant reikiamas medžiagas remontui – dar ir sutaupyti. Kad neliktų nenupirkta kokia nors remontui reikalinga medžiaga, nuolaidų dieną prekybos centre patartina turėti pirkinių sąrašą. Reikalingų priemonių remontui sąrašas sudaromas gerai apgalvojus ir paskaičiavus, kiek ir kokių medžiagų reikės.

Skaityti toliau »


Gręžtiniai pamatai

Pastaruoju metu pastebima, kad didmiesčiuose dažna jauna šeima gyvena nedideliame vieno ar dviejų kambarių bute. Tokiose šeimose atsiradus vaikams, natūraliai atsiranda didesnės gyvenamosios erdvės poreikis. Tuomet šeimai tenka spręsti tokią dilemą – pirkti didesnį butą, kotedžą, namą ar patiems imtis namo statybos.
Žinoma, nusipirkti butą ar jau pastatytą namą daug paprasčiau, tereikia išsirinkti iš rinkos siūlomų variantų.

Skaityti toliau »


Vidaus apdaila statyba

Vidaus apdaila yra gana svarbi. Kiekvienas buto ar namo šeimininkas nori gražių ir jaukių namų, į kuriuos norėtųsi grįžti po sunkios darbo dienos. Apdailos darbus galima atlikti įsigijus naują būstą, namus galėsite įrengti pagal pageidavimus. Tai padės turimą butą padaryti nauju. Yra galimybė pakeisti būsto paskirtį. Nusprendus atnaujinti namus svarbu pasirinkti:

Skaityti toliau »Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda