Apie mus

Pagrindinės Jūsų statyba  veiklos yra  : individualių namų statyba, gyvenamųjų namų, butų, biurų, patalpų, renovacija, rekonstrukcija, remontas, lauko ir vidaus apdaila, taip pat teikiame konsultavimo, matavimo, projektavimo, montavimo (demontavimo), remonto daugiabučiuose bei privačiose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose paslaugas. Pilame, montuojame monolitinius,gręžtinius, juostinius, blokinius, surenkamus pamatus. Pamatai tai namo pagrindas, galima sakyti namo siela.
Jūsų statyba  pasižymi : itin  kokybiškai įgyvendinanti net pačius sudėtingiausius statybos darbus.
Jūsų statyba tikslai atliekant statybinius darbus : visada sutartu laiku ir kvalifikuotai atlikti darbus, jog klientui  būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, kuri suteiktų maksimalų komfortą būsimiems gyventojams.Mes branginame kiekvieną klientą. Mūsų užduotis – yra patenkinti visus Jūsų norus, poreikius, lūkesčius bei idėjas paversti realybe. To siekiame užtikrindami kokybę, naujų produktų įvairovę, mokydami darbuotojus, investuodami į įrangą bei įrankius, nuolat tobulindami veiklą, diegdami naujas technologijas, įgyvendindami naujus projektus. Jūsų statyba dirba kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką, kurie Jus su malonumu aptarnaus bei padės. Veržlus, jaunatviškas ir kvalifikuotas kolektyvas, vadovaujamas patyrusių specialistų, užtikrins aukščiausią darbų kokybę. Naujausios technologijos ir ilgametė vadovų patirtis – tai pagrindas būti konkurencingiems bet kokiomis verslo sąlygomis. Modernūs darbų organizavimo ir valdymo sprendimai sudaro esmines prielaidas mažinti kaštus ir siekti veiklos efektyvumo. Puikus psichologinis klimatas kolektyve ir materialinė motyvacija kiekvieną darbuotoją skatina dirbti tik gerai arba dar geriau.Mums svarbiausia, kad pastatytas namas,suremontuotas, rekonstruotas butas būtų jaukus, šiltas ir ekonomiškas. Sėkmingos Jūsų statyba veiklos pagrindas – ilgalaikis bendradarbiavimas, patikimumas ir ypatingas dėmesys tiek paslaugų, tiek gaminių kokybei. Visada stengiamės būti geru ir patikimu partneriu savo klientams: siūlome lanksčias sąlygas, maksimaliai atsižvelgiame į kliento pageidavimus.
Jūsų statyba  turi nemažą įdirbį medienos gaminių gamybos srityje. Statybinė mediena, dailylentės, įvairūs medienos gaminiai – tai tik nedaugelis prekių iš medienos, kuria mes galime pagaminti, užsakyti savo klientams .Tvoros tinklai, tvorinės sekcijos, metaliniai, mediniai stulpai, betoninės ir kitos tvoros – tai nepilnas sąrašas, galima būtų vardyti ir daugiau. Ši kryptis pasirinkta visai nesenai. Pagalvojome ir apie vartotoją, gyventoją, investuotoją – norime sutelkti kuo platesnį asortimentą medžiagų, naudojamų aptvėrimui. Tvora visuomet buvo neatsiejama lietuvio asmeninio būsto dalis ir malonu, kuomet gali pasiūlyti kuo platesnį sąrašą kiekvienam, pagal jo pomėgį ir matymą, ir dar su montažo paslauga, kurią atlieką Jūsų statyba.
Daug dėmesio ir žinių skiriame akmens apdailos darbams , akmuo tai labai sena ir patikima statybinė  medžiaga, skoningai integruota į statybų sektorių, akmuo tai ilgaamžė medžiaga, su kuria išmanančiam savo darbo subtilybes malonu ir miela dirbti. Dekoratyviniai akmenys – naudojami tiek lauko, tiek vidaus apdailai. Fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, svetainių ir laiptų dekoracijoms,prūdų tvenkinių apipavidalinimui, kitiems dekoravimo darbams. Taip pat akmuo gali puikiai apsaugoti paviršius nuo purvo, pažeidimų gali tarnauti, kaip apsauga nuo karščio ar šalčio. Tai viena iš nedaugelio medžiagų, kuri nekelia papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams nei šeimininkams. Padedame susikurti jaukius ir patogius namus. Interjero projektu išsprendžiame visus baldų išdėstymo, apšvietimo, santechnikos įrenginių išdėstymo ir spalvinių sprendimų klausimus. Jūsų statyba sutvarko dokumentus pastato pripažinimui tinkamu naudoti (priduoti pastatą). Atliekame pastatų techninę priežiūrą. Tvarkome visus susijusius dokumentus. Ruošiame landšafto projektus, parenkame optimaliausius variantus sklypų apželdinimui.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda