Pagrindinės Jūsų statyba veiklos

– Individualių namų statyba, gyvenamųjų namų, butų, biurų, patalpų, renovacija, rekonstrukcija ir remontas, lauko ir vidaus apdaila.
– Teikiame konsultavimo, matavimo, projektavimo, montavimo (demontavimo), remonto daugiabučiuose bei privačiose namuose, komercinėse, gamybinėse, biuro patalpose paslaugas.
– Pilame ir montuojame monolitinius, gręžtinius, juostinius, blokinius, surenkamus pamatus.
Įmonėje Jūsų statyba dirba tik kvalifikuoti specialistai, gerai žinantys ir išmanantys savo darbo bei užduočių specifiką. Naujausios technologijos, ilgametė vadovų patirtis, modernūs darbų organizavimo ir valdymo sprendimai padeda, sutartu laiku, kokybiškai ir kvalifikuotai įgyvendinanti net pačius sudėtingiausius statybos projektus

Medienos gaminių gamyba

Statybinė mediena, dailylentės, įvairūs medienos gaminiai – tai tik nedaugelis prekių iš medienos, kuria mes galime pagaminti savo klientams.
– Tvoros tinklai, tvorinės sekcijos, metaliniai, mediniai stulpai, betoninės ir kito tipo tvoros.
Galvodami ir apie vartotoją, gyventoją, investuotoją, norime sutelkti kuo platesnį asortimentą medžiagų, naudojamų teritorijos aptvėrimui. Tvora visuomet buvo neatsiejama lietuvio asmeninio būsto dalis ir malonu, kuomet galime pasiūlyti kuo platesnį sąrašą kiekvienam, pagal jo pomėgį ir matymą su montažo paslauga

Akmens apdailos darbai

Daug dėmesio ir žinių skiriame akmens apdailos darbams, kurie yra naudojami tiek lauko, tiek vidaus apdailai, fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, svetainių ir laiptų dekoracijoms, prūdų tvenkinių apipavidalinimui ir kitiems dekoravimo darbams.

Padedame susikurti jaukius ir patogius namus.

Interjero projektu išsprendžiame visus baldų išdėstymo, apšvietimo, santechnikos įrenginių išdėstymo ir spalvinių sprendimų klausimus. Jūsų statyba sutvarko dokumentus pastato pripažinimui tinkamu naudoti (priduoti pastatą). Atliekame pastatų techninę priežiūrą. Tvarkome visus susijusius dokumentus. Ruošiame landšafto projektus, parenkame optimaliausius variantus sklypų apželdinimui.


Kontaktai

TEL. +37063877669
info@jusustatyba.lt
Klaipėda